Siege viikonloppu...

Public: Public discussion forum for Darkfall guild Relentless
Post Reply
Kingfish
Soldier
Posts: 57
Joined: 06 Apr 2009 17:22
Eve-Online alias: Sinuhe2

Siege viikonloppu...

Post by Kingfish » 26 Oct 2009 10:22

Ensimmäinen video on ulkona. Oli toimintaa...

http://www.youtube.com/watch?v=0-1dV1U4bhk

KF
Sinuhe;AOC(2008),EVE(2007),Ogame(2007),Travian(2007),Vanguard(2006),LOTR(2007),WoW(2005),LineageII(2004),SWG(2004),AOL(2004)
Kingfish;DF(2009),SB(2008),TR(2007),EQ(1998-2007),DaoC(2003),PS(2003),UOL(2000),M59(1995),AW(1995)
Flexington;War (2008),SB(2003)

Kingfish
Soldier
Posts: 57
Joined: 06 Apr 2009 17:22
Eve-Online alias: Sinuhe2

Re: Siege viikonloppu...

Post by Kingfish » 26 Oct 2009 11:29

Cairnilla ole ohjelma joka listasi kaikki vihut kaupungin alueella. Jos joku haluaa katsoa meidänn puolen listaa niin tässä:

http://forums.darkfallonline.com/showth ... p?t=219064

1. Raith X [VAMP]
2. Your Master [VAMP]
3. Urhi Ihru [VAMP]
4. Champion Sacred [VAMP]
5. Kronisk Ribba [PvP]
6. Naa Riya [VAMP]
7. Letterman HAHA [VAMP]
8. Darkwish Incarnate [Kill the Poor]
9. Dolly Monk [House Of Errants]
10. Without Shame [VAMP]
11. Merphis Morewin [House Of Errants]
12. Whadda Babe [VAMP]
13. Vrael Seregon [VAMP]
14. QFT Drago [VAMP]
15. Xzyzz zyXz [PvP]
16. THE SCAPEGOAT [VAMP]
17. Sleeve Core [VAMP]
18. Maarvy Lazaru [Kill the Poor]
19. Siamma Darkness [House Of Errants]
20. Miasma GL [Ultima Noxa]
21. Cheek Chong [PvP]
22. Nadirian Nadir [Nadirian Hordes]
23. Xmas Laeda [House Of Errants]
24. VorDus Shadowlord [Nadirian Hordes]
25. Kloya Fan [House Of Errants]
26. valtora naeth [Mental Disorder]
27. Lord Leviathan [Nadirian Hordes]
28. Nonar Wootsen [Nadirian Hordes]
29. Tomcon Prvni [Your Mom]
30. Hatchet Harry [DDi]
31. Nadirian Tryone [Nadirian Hordes]
32. Sayric Skitri [Mental Disorder]
33. Hank Baileygates [Mental Disorder]
34. Slaaneth Akkhash [Mental Disorder]
35. Zaraya Yakaan [Mental Disorder]
36. Syryel Imagika [Mental Disorder]
37. Dareus Barl [Ultima Noxa]
38. LeGros Kilouma [Mental Disorder]
39. Beyond Magic [PvP]
40. Xanor Deathkiller [PvP]
41. Spoil Amandil [Flower Power]
42. Kurupt YounGotti [Flower Power]
43. Leman Russ [House Of Errants]
44. Click HereToRespawn [House Of Errants]
45. Motsognir Katana [Flower Power]
46. Cyang Crossfire [Flower Power]
47. Aetar Paleshard [Gothic]
48. Ellianor Uchiha [PvP]
49. Zig Zag [The Crimson Skulls]
50. Fenris theHarbinger [TWO WEEKS]
51. Ivan Black [PvP]
52. Bom Jones [TWO WEEKS]
53. Fang Darker [The Crimson Skulls]
54. Achilles Darkfrost [PvP]
55. Natraz Singlemalt [Relentless]
56. Veteran Krigarn [Hammer Time]
57. William Wallacee [Dragon Clan]
58. Ikarus Rina [Dragon Clan]
59. Naughty Child [MIM]
60. Nike Hero [Dragon Clan]
61. Zindrag Dragon [Dragon Clan]
62. Cartman Beefcake [Gesandte der Einherjar]
63. Tagaron Ybraha [MIM]
64. Ninogan Swiftstep [Aesir]
65. Nube Dragon [Dragon Clan]
66. Beatrixx Kiddo [Relentless]
67. Cing Wraithspire [Ourown]
68. Rokk Tar [Flower Power]
69. Fox Logan [Oromëa]
70. Xillydor Toughleaf [Oromëa]
71. Symbol pigsticker [Oromëa]
72. Daniel Arandale [Oromëa]
73. Jimbow Skyblade [Aesir]
74. Barty Burty [The Crimson Skulls]
75. Mr Juf [Your Mom]
76. Nariom PinceFesses [House Shivering]
77. Bramir Silberbart [Dragon Clan]
78. Maarten Dangerous [Nadirian Hordes]
79. Nathil Atar [Oromëa]
80. UFF XYZ [Knights of Blue Sky]
81. Kira Heliosa [Lux Arcana]
82. Robinxx RedSox [Knights of Blue Sky]
83. Elendir Braveglow [Lux Arcana]
84. Franko Fire [Lux Arcana]
85. Fionn Lachlaenn [Lux Arcana]
86. Equinox Altaera [Lux Arcana]
87. Mobo Juju [Hammer Time]
88. Trung Nhi [Lux Arcana]
89. John blund [Hammer Time]
90. Arn Dog [Lux Arcana]
91. Seppo Hovi [Hammer Time]
92. Rycons Dyte [Hammer Time]
93. Mrs WhiteRed [Your Mom]
94. Dargnon Nazg [MIM]
95. Kalos Arrighi [MIM]
96. Ghost Shadow [Hammer Time]
97. Gorthan Walland [MIM]
98. Kingfish Flexington [Relentless]
99. Son Draken [Your Mom]
100. Fumus Wargasms [Hammer Time]
101. Niburu Alpha [Gesandte der Einherjar]
102. Wakaho KBS [Knights of Blue Sky]
103. Mycke Soulslayer [Oromëa]
104. Richard Cole [Oromëa]
105. Lord Zalkryn [Oromëa]
106. Flysfree Dragonsong [Oromëa]
107. Vanilla Soprano [Unforgotten Realm]
108. Niceye Longsight [Unforgotten Realm]
109. Aethelwold Hawklane [Unforgotten Realm]
110. Lorhan Farnfields [Unforgotten Realm]
111. Anime Otaku [Unforgotten Realm]
112. Elmazar Lothin [Mental Disorder]
113. Malagen Winwistle [Hammer Time]
114. Asi Dakilla [Dragon Clan]
115. Yunalesca Whinehouse [Dragon Clan]
116. Vaeryn Mornedhel [Gesandte der Einherjar]
117. Pain Darkshard [Dragon Clan]
118. BooZ ZoB [Aesir]
119. Ulug Burncutter [MIM]
120. Vodka Gunner [Knights of Blue Sky]
121. Lunatic Exile [Gesandte der Einherjar]
122. Hael Ithryn [Lux Arcana]
123. Gowenna Pureminded [The Crimson Skulls]
124. Hordack Blackblade [Gesandte der Einherjar]
125. Slaanesh I [Aesir]
126. Inorcist Evil [The Old Timers Guild]
127. Finnad Atmoor [Hammer Time]
128. Eclipse Nashbaernon [Mental Disorder]
129. Darcherie Longbow [Lux Arcana]
130. Jer0ke Neckbreaker [HEATHEN]
131. Anarchy Explosion [Hammer Time]
132. Egg Tart [Knights of Blue Sky]
133. Jesse SHADOW [Knights of Blue Sky]
134. solar kbs [Knights of Blue Sky]
135. Katt Dragonsong [Hammer Time]
136. Gunther TheBlack [DDi]
137. Thradok Odi [Terrae Regis]
138. Rejalin Alandur [Bag and Sword]
139. Bear Houston [Hammer Time]
140. Nathero Aristo [Terrae Regis]
141. Bastor Sharpeye [Terrae Regis]
142. Ragnar Fury [New Hope]
143. Nataz Urzalem [Terrae Regis]
144. Tanis Turranson [Terrae Regis]
145. Robert Setles [Terrae Regis]
146. Runny Runningwave [HEATHEN]
147. Erwin Carius [Terrae Regis]
148. Duncan Blackmoore [Terrae Regis]
149. Mim Elfslinger [Bewahrer der Welten]
150. Daka Taarc [Exilium]
151. Sayton Reinhardt [Terrae Regis]
152. Artorius Silverlake [Bewahrer der Welten]
153. Rhygar apGwynn [Terrae Regis]
154. Lia Farmosa [Bewahrer der Welten]
155. Samina Hawkseye [Bewahrer der Welten]
156. Drakhon Sokarth [Bewahrer der Welten]
157. Fiona Swiftstrike [Bewahrer der Welten]
158. Fletch Arthor [Bewahrer der Welten]
159. Tidy Kungfu [New Hope]
160. Xanos Lupus [Bewahrer der Welten]
161. Jason Longshot [TWO WEEKS]
162. Arikas Marbridge [New Hope]
163. Sine Suwai [Bewahrer der Welten]
164. Frisca Hardhammer [New Hope]
165. Turwen Wolfspfote [Bewahrer der Welten]
166. Raap Naap [New Hope]
167. Sirlana Velurna [Bewahrer der Welten]
168. Choma Noekali [TokRa]
169. Asriel Stargazer [Bewahrer der Welten]
170. Helios Norlund [Ars Magica]
171. TiHKAL TheCONTINUATION [New Hope]
172. Tiak Desolus [Exilium]
173. Kappadonna [the Invictus]
174. rametep hebsed [Invictus]
175. Yoruichi Shihoin [Bag and Sword]
176. Hopeless EatsU [Terrae Regis]
177. Cerosis NC [Invictus]
178. Tadan Arrow [Exilium]
179. Rozik Riverstorm [Bag and Sword]
180. John Falcon [New Hope]
181. Kael Thas [Bewahrer der Welten]
182. Bexel Leichet [Bag and Sword]
183. Ace Ghostshade [Nadirian Hordes]
184. Thaloc Bark [Bag and Sword]
185. Leeno Lies [Bag and Sword]
186. Foodstamps Boy [The Old Timers Guild]
187. Torpid Anima [Errant]
188. Chidar Dragonmist [Hammer Time]
189. Farof Bellatorius [Invictus]
190. Mortas Dracen [Bag and Sword]
191. Denios VanValdenburg [Bag and Sword]
192. Laura Shehrazade [Bag and Sword]
193. Bisi Longfellow [Royal Exchequer]
194. Bairoth Gilde [Invictus]
195. Kalt Hertz [Elantar]
196. Innovindil Tirnnomin [Elantar]
197. Brachtan Braveheart [Elantar]
198. Seleen Cha [Elantar]
199. Arrasanja Lirasal [Elantar]
200. Ulfgar Ulfurson [Elantar]
201. Ronjata Drullenje [Elantar]
202. Blackk Warhawk [Hammer Time]
203. Lamsebamse Odovacar [Invictus]
204. Achnazzar Shadowlord [Nadirian Hordes]
205. Parn Vanel [Elantar]
206. Gloin Bane [Terrae Regis]
207. Umas Warhead [Hammer Time]
208. Elithia Fleetfoot [The Crimson Skulls]
209. Wyverex Erisian [The Crimson Skulls]
210. Cyndane Vadin [Terrae Regis]
211. Lanfear Ironfist [Dragon Clan]
212. Panter WarHead [Hammer Time]
213. Calimar Olathu [Bewahrer der Welten]
214. Brutus [the Elantar]
215. Jyrkoon Drachenherz [Elantar]
216. Vvrath ShadowSmoke [Hammer Time]
217. king marty [PvP]
218. Terrorfied Gibbs [Errant]
219. Korvos Sly [TWO WEEKS]
220. Get Some [TWO WEEKS]
221. Natty Bumppo [TWO WEEKS]
222. Early Grace [TWO WEEKS]
223. Arch Type [TWO WEEKS]
224. Josh Beckett [TWO WEEKS]
225. Winter XLVII [TWO WEEKS]
226. Smoke theKind [VAMP]
227. Keno Lair [TWO WEEKS]
228. Tharok Star [TWO WEEKS]
229. Tim Wakefield [TWO WEEKS]
230. Mandatory Doubledees [TWO WEEKS]
231. Empa Eastlin [TWO WEEKS]
232. Bud Light [TWO WEEKS]
233. Nos Len [Kill the Poor]
234. Cronus Iceglow [VAMP]
235. Whine Flu [Terrae Regis]
236. Khayr AdDin [DDi]
237. Venefilae Riverbrook [Lux Arcana]
238. Rivers Keylak [Invictus]
239. Heldana Woodsinger [Bewahrer der Welten]
240. Raff Raff [New Hope]
241. Ythric Swoon [Terrae Regis]
242. Oberdon Shadowheart [Mortis Consortium]
243. Zehtuka Fireglore [Terrae Regis]
244. Maejohl Iudex [Lux Arcana]
245. Mr Orange [Your Mom]
246. Sven Demon [New Hope]
247. Melich Versatil [Mental Disorder]
248. Milooz Telkar [Mental Disorder]
249. Ploppy Plop [Hammer Time]
250. John Devour [Nadirian Hordes]
251. Zal Eleven [Aesir]
252. Anero Kia [Lux Arcana]
253. Luculus Comodo [Lux Arcana]
254. Hemnir Darkbanner [TokRa]
255. Ghandis Flipflops [The Desperate Housewives]
256. Lyron theWild [brutaL]
257. Zulazu Darkfrost [Enemy]
258. Fredrick Petersmith [DarkfaII]
259. Ohh Yeah [The Desperate Housewives]
260. Lord Greenbow [ANG]
261. Bubba Chef [The Desperate Housewives]
262. Night Rider [The Desperate Housewives]
263. Daelan Lokerrt [Soldiers of Thunderstorm]
264. Elysium Meradoom [The Desperate Housewives]
265. DeadlyHit Eejit [The Desperate Housewives]
266. Sc0rp 0wnz [The Desperate Housewives]
267. Inevitable Enyx [The Desperate Housewives]
268. Wirindi Rothschild [ANG]
269. Silent Voices [DarkfaII]
270. Zevy Gurubashi [ANG]
271. Geggo Anilingus [The Desperate Housewives]
272. Ion Process [Enemy]
273. Nick Rampage [DarkfaII]
274. Pjoxt Ruen [The Desperate Housewives]
275. Holly Wells [The Desperate Housewives]
276. Kaok Stinkbane [ANG]
277. Mire Koss [The Desperate Housewives]
278. Smack FTW [Soldiers of Thunderstorm]
279. Glitter Unicorn [The Desperate Housewives]
280. Dimansky Hunter [Soldiers of Thunderstorm]
281. Dexter Blackoak [ANG]
282. Feykir Blakkur [Gesandte der Einherjar]
283. Shurai theGoDReWtA [ANG]
284. Lord Darkshroud [The Desperate Housewives]
285. Siron Mellox [ANG]
286. Ulag Foulslayer [ANG]
287. Tark Odessit [AHA Navy Seals]
288. Femto TheHawk [Mental Disorder]
289. Arne Anka [Hammer Time]
290. Zledge Hammer [HappyFighters Inc]
291. Dmonti Monti [TWO WEEKS]
292. Machinist LOL [OurFriends HateDarkfall]
Sinuhe;AOC(2008),EVE(2007),Ogame(2007),Travian(2007),Vanguard(2006),LOTR(2007),WoW(2005),LineageII(2004),SWG(2004),AOL(2004)
Kingfish;DF(2009),SB(2008),TR(2007),EQ(1998-2007),DaoC(2003),PS(2003),UOL(2000),M59(1995),AW(1995)
Flexington;War (2008),SB(2003)

Kingfish
Soldier
Posts: 57
Joined: 06 Apr 2009 17:22
Eve-Online alias: Sinuhe2

Re: Siege viikonloppu...

Post by Kingfish » 26 Oct 2009 16:24

Sinuhe;AOC(2008),EVE(2007),Ogame(2007),Travian(2007),Vanguard(2006),LOTR(2007),WoW(2005),LineageII(2004),SWG(2004),AOL(2004)
Kingfish;DF(2009),SB(2008),TR(2007),EQ(1998-2007),DaoC(2003),PS(2003),UOL(2000),M59(1995),AW(1995)
Flexington;War (2008),SB(2003)

Post Reply